لیست خطوط سیم کارت 0912

MCI SIM CARD code 9   MCI SIM CARD code 8   MCI SIM CARD code 7   MCI SIM CARD code 6   MCI SIM CARD code 5   MCI SIM CARD code 4    MCI SIM CARD  code 3   MCI SIM CARD code 2   MCI SIM CARD code 1   MCI SIM CARD code 0 

برای مشاهده لیست خطوط مربوط به هر کد از سیم کارت های 0912 روی آن کلیک کنید!

کانال رسمی تلگرام

مرجع رسمی سیم کارت

مرجع رسمی خرید و فروش سیم کارت در ایران و تهران :

وبسایت 912سیم دات آی آر مرکز رسمی خرید و فروش سیم کارت  تنها دفتر پیشخوان دولت در ایران و تهران است که دارای وبسایت خصوصی جهت خرید و فروش سیم کارت میباشد. شما کاربران گرامی از هم اکنون میتوانید با مراجعه به این وبسایت (فقط دامنه آی آر آن رسمی میباشد و دارای مجوز قانونی خرید و فروش سیم کارت و همچنین نمایندگی رسمی سیم کارت همراه اول و سیم کارت ایرانسل و سیم کارت رایتل میباشد) اقدام به خرید و فروش انواع سیم کارت کنید.

لازم به ذکر است تمامی سیم کارت ها متعلق به دفتر پیشخوان دولت با مجوز رسمی 72161868 میباشد و تمام مسئولیت آن با مدیریت این وبسایت و دفتر میباشد.

این وبسایت مرجع رسمی خرید و فروش سیم کارت در غرب تهران میباشد و با کادری مجرب و با سابقه در امر خرید و فروش بدون واسطه عمل میکند. پس دیگر نگران نباشید چون این وبسایت سیم کارت شما را به صورت مستقیم  و با بالاترین قیمت روز سیم کارت در بازار خریداری میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :

02166677836

09191000167 مدیریت (اربعه)

لطفا مطالب سایت خرید و فروش سیم کارت را به اشتراک بگذارید

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد