قیمت سیم کارت

قیمت سیم کارت همراه اول :

 

شما مشتریان گرامی میتوانید هر روز  در وبسایت ۹۱۲سیم (نمایندگی رسمی همراه اول) از آخرین تغییرات قیمت سیم کار در بازار با خبر شوید.در اینجا با توجه به تغییرات قیمت خرید و فروش انواع سیم کارت دائمی میتوانید به روزترین قیمت خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ را ملاحضه کنید.

 

نحوه اطلاع از قیمت سیم کارت ۰۹۱۲:

 

وبسایت ۹۱۲سیم (صاحب امتیاز دفتر پیشخوان دولت و نمایندگی رسمی همراه اول با مجوز شماره ۷۲۱۶۱۸۶۸)  مرجع رسمی خرید و فروش سیم کارت در ایران و همچنین با کادری با تجربه ۱۰ ساله در این عرصه تمام تلاش خود را دارد تا همه روزه بهترین و منصفانه ترین قیمت خرید و فروش سیم کارت را در بازار اعلام کند.

لاذم به ذکر است که با توجه به اهمیت سیم کارت در چند سال اخیر قیمت خط ۰۹۱۲ نیز روزانه دارای تغییرات میباشد که میتوانید از همین سامانه بروزترین اخبار مربوط به سیم کارت را دنبال کنید.

 

نحوه قیمت گذاری سیم کارت ۰۹۱۲:

 

به طور کلی تمامی سیم کارت ها برای قیمت گذاری دارای سه شاخصه هستند که ارزان یا گران بودن سیم کارت را تعیین میکنند.در اینجا به توضیح این سه مولفه میپدازیم:

 

۱- کد سیم کارت ۰۹۱۲: به اولین رقمی که بعد از پیش شماره ۰۹۱۲ قرار میگیرد کد سیم کارت میگویند. به عنوان مثال اگر شماره ۰۹۱۲۳ را در نظر بگیریم کد این شماره ۳ میباشد. به طور کلی در بازار سیم کارت با کد یک گرانترین و کد ۰ (صفر) دارای ارزانترین قیمت میباشند.

۲- رند یا معمولی بودن شماره خط: رند بودن یک شماره به چندین عامل بستگی دارد که میتوانید در بخش انواع  خط رند اطلاعات کامل را بررسی و مشاهده کنید. هر چه سیم کارت رندتر باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر میباشد به طوری که یک شماره کد ۵ رند میتواند از سیم کارت با کد یک معملولی نیز گرانتر به فروش برسد.

۳- صفر یا کرکرده بودن شماره : یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت میان سیم کارت ها صفر یا کارکرده بودن آن است که خوب مسلما سیم کارت صفر نسبت به سیم کارت کارکده گرانتر است. البته این فقط در مورد دو سیم کارت با یک کد مشابه صادق است. به این دلیل که مثلا سیم کارت کد ۸ صفر معمولی از سیم کارت کد ۳ کارکرده معمولی ارزانتر است.

 

قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ :

 

برای مشاهده لیست خطوط سیم کارت ۰۹۱۲ و قیمت روز سیم کارت میتوانید بروی هر کد که دلخواه و متناسب بودجه شماست کلیک کرده و شماره دلخواه خود را خریداری کنید.

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۴

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۵

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۶

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۷

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۸

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹

 

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰

لطفا مطالب سایت خرید و فروش سیم کارت را به اشتراک بگذارید

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد